Obec Studnice

Přístavba skladu nářadí sokolovna Starkoč

Obec Studnice získala dotaci 342 000,- Kč z dotačního fondu Královéhradeckého kraje na účel Obnova a údržba venkovské zástavby a občanské vybavenosti na realizaci akce "Přístavba skladu nářadí k sokolovně". Přístavba skladu nářadí o rozměrech 10,55 x 4,1 m byla realizována dle projektové dokumantace Jaroslava Hejzlara, stavební firmou Stavix s.r.o. za dozoru Ing. Kamila Červeného. Přístavba byla přistavěna k jihozápadní obvodové stěně stávajícího objektu sokolovny a obsahuje dvě místnosti - sklad nářadí pro tělocvičnu a sklad venkovního nářadí. Stávající objekt byl s novým skladem nářadí propojen dvoukřídlými dveřmi. Přínosem stavby je především možnost uložení nářadí, které bylo skladováno v předsálí sokolovny. To může nyní sloužit ke hře stolního tenisu.

Svátek má Albert

21. 11. 2019

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 7 až 3°C.